Product Description
Plastic Cube Desktop Organizer, 4 Compartments, 6 x 6 x 6, Smoke.
Keep your workstation neat and streamlined with this cube-shaped desktop organizer. The four compartments let you separate different items.
Why customers choose this product
- Keep your workstation neat and streamlined.
- Four compartments let you separate different items.
Technical Specifications
| Global Product Type | Multipurpose Desktop Supplies Organizers |
|---|---|
| Desktop Supplies Organizer Type | Multipurpose |
| Number of Compartments | 4 |
| Overall Width | 6" |
| Overall Depth | 6" |
| Overall Height | 6" |
| Color(s) | Smoke |
| Material(s) | Plastic |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
You can only compare four products at once















